Řízení osobní energie

Lektor_4

Zajímá Vás jak nastavovat a realizovat své osobní cíle? Jak na ně dlouhodobě udržet Vaši soustředěnou pozornost a energii? Naučíme Vás to v novém vzdělávacím programu "Řízení osobní energie." Je to novinka na českém trhu! Vzdělávací program se skládá ze čtyř volně na sebe navazujících interaktivních 1/2 denních workshopů v průběhu 4 měsíců. V pořadí třetí workshop na téma "Inspirativní energie a fyzické tělo" proběhne po uvolnění vládních nařízení cca koncem května 2020. Termín bude dle vývoje ještě upřesněn. Z důvodu interaktivně vedeného programu je počet účastníků omezen maximálně na 10. Přednost mají účastníci, kteří se zúčastnili prvního a druhého workshopu. 

1. Workshop: Osobní cíle, priority, asertivita  (foto z prvního workshopu z 29.1.2020)

Seminar-5Seminar-1Seminar-6_2 

První otevřený workshop za námi. A co říkali účastníci? Jana Drobná: "uvědomila jsem si jak na sobě mohu zapracovat." Vítězslav Král: "získal jsem mnoho cenných informací." Veronika Ponczová: "v uvědomění si kam investuju energii, že tam nemám rovnováhu, jeden kvadrant protěžuju a na druhý nezbývá dostatek energie." Radka Fafejtová: "ujasnila jsem si stanovení priorit, na co se zaměřit."

2. Workshop: Pozitivní myšlení  (foto z druhého workshopu ze 4.3. 2020)

Lektor_5 4-ucastnici Po-skoleni

Druhý otevřený workshop za námi. A co říkali účastníci? Záviš Pexidr: "Mělo to fajn energii. Příjemní lidé. Inspirace." Veronika Ponczová: "Líbilo se mi nejvíce nadšení, s jakým si prezentoval různá témata. Pozitivní naladění jak tvoje, tak následně celé skupiny." Jana Drobná: " Téma semináře skvělý a poutavý. Spousta přínosných informací." Vítězslav Král: "Celkově super. Dnes to bylo ještě lepší než minule. Bylo i více legrace:)." 

3. Workshop: Inspirativní energie, fyzické tělo  (Dle vývoje vládního harmonogramu uvolňování bude termín ještě upřesněn; obsazenost 8/10)

4. Workshop: Emocní energie, mentální energie  (Dle vývoje vládního harmonogramu uvolňování bude termín ještě upřesněn; obsazenost 8/10))

Cena: platba za každý workshop jednotlivě předem: 500 Kč. Z důvodu omezeného počtu účastníků, max. 10 lidí, je místo  garantováno pouze při platbě předem na bankovní účet 571837963/0300.

Všechny 4 workshopy se uskuteční v centru Prahy na adrese Jungmanovo náměstí 3 (1. patro), Praha 1, přímo u východu ze stanice metra B "Můstek".

Jungmanovo-nam-3Seminar10