Sprint Design

5 - denní workshop vyvinutý v Google Ventures.

Používáme tuto osvědčenou metodiku od Google, kterou začínají používat inovátoři a leadeři trhu v České republice a neustále ji zdokonalujeme. 

Sprint Design je nejnovější služba zákazníkům v portfoliu služeb MATY Training Centrum. Je určen Business Development Managerům a jejich týmům k zrychlenému testování nových produktů a služeb, businessových myšlenek a nápadů. 

Typické oblasti využití: 1/ Designování a vytváření nových produktů a služeb, příprava pro úspěšné uvedení na trh. 2/ Designování nových vychytávek stávajících produktů a služeb. 3/ Definování funkční marketingové strategie k uvedení nového produktu či služby.

Pokud věříte, že inovace a rychlost je Vaše konkurenční výhoda při vývoji a uvádění nových produktů a služeb na trh a chcete mít jistotu, že zákazník Váš nový produkt skutečně ocení, je Sprint Design služba pro Vás.

Šetříte měsíce času, energii, lidské zdroje a peníze. Sprint Design zajišťuje, že měsíce Vašeho experimentu a nekonečných diskuzí a testování jsou stlačeny do jednoho pracovního týdne!

Google tuto metodiku např. úspěšně využil při vývoji svého internetového vyhledavače Chrome.

The sprint gives teams a shortcut to learning without building and launching.