Sprint design

Prezenční forma

Používáme tuto osvědčenou metodiku od Google, kterou začínají používat inovátoři a leadeři trhu v České republice a neustále ji zdokonalujeme.

Sprint Design je nejnovější služba zákazníkům v portfoliu služeb MATY Training Centrum. Je určen Business Development Managerům a jejich týmům k zrychlenému testování nových produktů a služeb, businessových myšlenek a nápadů.

Typické oblasti využití:
1/ Designování a vytváření nových produktů a služeb, příprava pro úspěšné uvedení na trh.
2/ Designování nových vychytávek stávajících produktů a služeb.
3/ Definování funkční marketingové strategie k uvedení nového produktu či služby. Pokud věříte, že inovace a rychlost je Vaše konkurenční výhoda při vývoji a uvádění nových produktů a služeb na trh a chcete mít jistotu, že zákazník Váš nový produkt skutečně ocení, je Sprint Design služba pro Vás.


Šetříte měsíce času, energii, lidské zdroje a peníze. Sprint Design zajišťuje, že měsíce Vašeho experimentu a nekonečných diskuzí a testování jsou stlačeny do jednoho pracovního týdne!

Google tuto metodiku např. úspěšně využil při vývoji svého internetového vyhledavače Chrome.

Jak vypadá atmosféra školení?

„Seminář mi pomohl utřídit si v hlavě, co chci změnit a hlavně jak toho lépe dosáhnout. Ráda bych se takovýchto školení účastnila častěji.“

- Slavka Hřebačková, Česká pojišťovna.

„Velmi edukatívne a zajímave školenie.“

- Michal Laško, vedoucí servisu, Auto Valas

„Vše mi začalo dávat smysl. Příjemná forma výkladu. Velice propracováno, seminář jde do hloubky. Již dokážu aplikovat na své potřeby v práci. Hodnotím velmi kladně a děkuji za otevření očí a mysli.“

- Ing. Barbora Fehidová, vedoucí ekonomického oddělení, Chromservis

Reference

Pojďme do toho!

Kontakt ➔