Tvůrci nebo pozorovatelé? Výzvy v souvislosti s novými technologiemi.

Život, který žijeme, je hra. Diváci pasivně pozorují. Hráči tvoří. Být divákem je pohodlnější, nezpotí se, neunaví se a nemůže se zranit. ALE DIVÁCI NEMOHOU VYHRÁT! Vyhrát mohou jen ti, co hrají. Jsou zpocení, unavení a občas se i zraní, ale když vyhrají, jsou šťastní. Oni jsou tvůrci svého vítězství a svého štěstí. Ano, i diváci mají radost, ale jejich radost nebo smutek je v rukou hráčů. Každý z nás si musí vybrat, kterou z těchto rolí chce zaujmout. Toto platí nejen ve sportu, ale i v životě a v businessu.
Dnešní svět se nám před očima rychle mění. Jsme svědky velkých a rychlých změn. Budeme svědky dalších rychlých změn? Např. tradiční výrobci automobilů nám oznamují smělé vize, sliby a závazky. V roce 2030 bude v Evropě 100% vozů na elektrický pohon. Umíme si to dnes představit? Umí si to představit sami zaměstnanci těchto firem? Naše mysl se tomu brání uvěřit. Jsme geneticky naprogramovaní ke konzervativismu. Pokud chtějí lídři a dnešní tvůrci automobilového průmyslu skutečně zhmotnit své vize, sliby a závazky do skutečné reality v roce 2030, musí nejdříve přesvědčit své zaměstnance a dealerské prodejní sítě, aby skutečně uvěřili a stali se spolutvůrci této nové reality.
Dnes se to může zdát jako čekání na zázrak, ale může to být i příležitost k odstraňování bloků v hlavách všech klíčových zaměstnanců v řetězci výrobce – importér –dealer. Pokud se povede, že tomu klíčoví zaměstnanci v automobilovém průmyslu opravdu uvěří a přiloží ruku k dílu, stane se vize skutečností.
Způsoby jakými dosahujeme v MATY Training Centrum odstraňování bloků v hlavách klíčových zaměstnanců jsou např. tyto:
1/Vedení workshopů osobního rozvoje na zlepšování sebepoznání a sebevědomí manažerů a obchodníků, odstraňování jejich bloků v hlavě a emoční zvládání rezistence a odporu ze strany negativních spolupracovníků nebo zákazníků. Využíváme různé metody NLP (Neuro Linguistic Programming).
2/Individuální koučink klíčových zaměstnanců na změny postojů a přístupů (NLP, INNER GAME), přepisování nesloužících programů a odstraňování bloků v hlavě.
3/Vedení tréninkových programů pro manažery ve vedoucích rolích na zvyšování dovedností při řízení velkých změnových projektů.


Aktuality do Vašeho emailu

Nejnovější články od Maty Training Centrum do Vaší emailové schránky.

Děkujeme Vám! Ozveme se Vám do dvou pracovních dnů.
Ups! Že by se vloudila se chyba? Překontrolte si prosím Váš text.

Více otázek?
Zájem o nezávaznou schůzku?
Zájem o spolupráci?

Zanechte e-mail a ozveme se Vám

Děkujeme Vám! Ozveme se Vám do dvou pracovních dnů.
Ups! Že by se vloudila se chyba? Překontrolte si prosím Váš text.