Nový projekt vzdělávání pro korporace, kterým záleží na svých lidech

1.
Pokud řešíte ve své firmě, ve svém týmu a dokonce u sebe fenomén stresu, únavy, dlouhodobého napětí a vyhoření, nejste v tom sami. Stále častěji se v zahraničních odborných médiích začíná objevovat názor, že žijeme v „Burn-out society“ neboli vyhořelé společnosti. Lidé v ní mají na první pohled všechno: dobrou práci, dobré bydlení, auto, spousty dobrého jídla a pití.., ale přesto nejsou štastní a spokojení. Místo toho u sebe cítí dlouhodobě „divnou prázdnotu“, únavu, podráždění a vyhoření.. Nejsou spokojeni ve své práci, nejsou spokojeni ve svých vztazích, nejsou spokojeni sami se sebou… Někdy říkají, že mají pocit, že lezou po žebříku nahoru, který je ale opřený o špatnou zeď.. Tento pocit dozajista umocňuje současná nejistá doba a nové situace jako je vleklá a nekončící válka na Ukrajině, za dveřmi číhající další vlny pandemie Covidu,  hrozba nedostatku strategických surovin a neustále se zvyšující ceny plynu a energií, již téměř 20% inflace v České republice a celková nejistota a nestabilita do budoucna. 

2.
Jak co nejlépe připravit sebe a své spolupracovníky a zaměstnance na nadcházející těžké období, které musíme zvládnout? Jak uspořádat svůj čas, svoje fyzické a duševní zdraví, najít novou chuť do práce a udržet si svůj sociální statut? Jak se dostat do nové rovnováhy a najít svůj nový balanc? Tyto otázky si stále více kladou zodpovědní korporátní manažeři z generace současných čtyřicátníků a padesátníků.

3.
Jak to udělat abychom neobědvali s jídlem nad klávesnicí počítače? Jak si udělat čas, abychom vůbec stíhali obědvat..? Jak to udělat, abychom kvalitně spali a probouzeli se odpočatí a těšili se na další den? Jak to udělat, abychom se vrátili postupně do ztracené fyzické a psychické kondice a byli zase 100% pracovně i mimopracovně produktivní a efektivní?

‍4.
Řešením může být implementace nového vzdělávacího projektu do systému vašeho firemního vzdělávání. Součástí tohoto projektu je série intenzivních jedno až dvoudenních workshopů na téma „Sebepoznání a práce se změnou u sebe“, „Sebeřízení vlastních zdrojů energie“, a nový intenzivní dvoudenní workshop „Work&Life Balance“. Tyto workshopy jdou daleko více do hloubky každého jednotlivce. Umožňují lépe poznat sám sebe, odbourat špatné návyky, zaměřit pozornost správným směrem, zamezit plýtvání vlastní energií a zároveň aktivovat nové zdroje vnitřní energie. Součástí projektu může být i práce s fyzioterapeutem a koučem na individuální úrovni. Výsledkem projektu je vyšší připravenost a imunita, lepší odolnost proti stresu, vyšší pracovní motivace, více energie a chuti jak do pracovních tak mimopracovních aktivit.

5.
Na nadcházející zimu se můžeme připravit třeba tak, že si přikoupíme přímotopy, ale i tak, že se začneme více otužovat a lépe pracovat se svým tělem, myslí a energií na individuální úrovni. Tento projekt má ambici a cíl připravit jeho účastníky na cestu „mimo komfortní zónu“. Pokud si i vy kladete otázky, jak lépe připravit sebe a Vaše spolupracovníky na nadcházející období a máte chuť zjistit vice informací o tomto novém inovativním projektu nebo dokonce implementovat tento projekt do vašeho stávajícího korporátního vzdělávacího procesu a firemní kultury, kontaktujte nás.


6.
Pro koho je projekt určen?

Aktuality do Vašeho emailu

Nejnovější články od Maty Training Centrum do Vaší emailové schránky.

Děkujeme Vám! Ozveme se Vám do dvou pracovních dnů.
Ups! Že by se vloudila se chyba? Překontrolte si prosím Váš text.

Více otázek?
Zájem o nezávaznou schůzku?
Zájem o spolupráci?

Zanechte e-mail a ozveme se Vám

Děkujeme Vám! Ozveme se Vám do dvou pracovních dnů.
Ups! Že by se vloudila se chyba? Překontrolte si prosím Váš text.